Zestaw sprzęgła STATIM 100.408 Zobacz większe

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Wymiary piasty tarczy sprzęgła:15,6x18,7-14N
Średnica:190 mm
Składowe zestawu:STATIM 4.28L (1 szt.), STATIM 19.252 (1 szt.), STATIM 471.19.D (1 szt.)

Informacje o producencie

STATIM. Bieżąca oferta polskiej marki Statim uwzględnia przede wszystkim specyfikę krajowego rynku motoryzacyjnego i skierowana jest głównie do właścicieli aut 5-letnich i starszych. Szerokie spektrum asortymentowe obejmuje 3-elementowe konstrukcje klasyczne, zestawy z hydraulicznym wysprzęglikiem (CSC), jak i te zawierające sztywne koło zamachowe. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijana linia asortymentowa w ofercie firmy, która stanowi idealną alternatywę dla sprzęgieł z półki premium.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 NZ] | 09/1991-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F CLASSIC KOMBI (T92) | 01/1998-01/20051.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-01/2005
OPELASTRA F CLASSIC LIFTBACK (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC SEDAN (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 05/1993-03/2001
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1991-01/1999
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.2 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 82KM/60KW [C 14 SE] | 07/1994-10/2001
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.0 45KM/33KW [10 S] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 09/1982-08/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 60KM/44KW [12 S] | 09/1982-08/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 52KM/38KW [12 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-02/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB] | 09/1985-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 I 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1986-09/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 09/1991-03/1993
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.0 45KM/33KW [10 S] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 54KM/40KW [12 ST] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 60KM/44KW [12 S] | 02/1986-07/1990
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 60KM/44KW [13 NB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 69KM/51KW [13 SB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.0 45KM/33KW [10 S] | 09/1982-09/1992
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 01/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 58KM/43KW [12 S] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB, C 13 N] | 09/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 16V 65KM/48KW [X 12 XE] | 03/1998-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B NADWOZIE PEŁNE (S93) | 08/1999-09/20001.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 SZ] | 08/1999-09/2000
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 N 60KM/44KW [13 N] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 S 75KM/55KW [13 S] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 07/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 03/1987-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 08/1990-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-07/1989
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 09/1988-06/1992
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 04/1988-06/1992

Lista zamienników

BLUE PRINTADW193002
DENCKERMANNK100408
KM Germany0690510
LuK619033300
LuK619239500
MAXGEAR615022
OPEL1606954
OPEL1606960
OPEL90540801
OPEL90540803
SACHS3000311002
SACHS3000527001
STATIM100408
TOPRAN206313
VALEO006743
VALEO801039
VAUXHALLR1020023
VAUXHALLR1020035
VAUXHALLR1020036
VAUXHALLR1020048
VAUXHALLR1520018
VAUXHALLR91132059

Opinie

Opinia 
2017-11-09

Polecam statim

    Opinia 
    2017-09-13

    Polecam, montowałem sporo Statimów i działają.

      Opinia 
      2017-05-31

      Świetny artykuł

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła STATIM 100.408

        Zestaw sprzęgła STATIM 100.408

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        8
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7

        Podobne produkty:

        8
        9
        10