Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3090 00

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 620 3090 00

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

478 zł

399 zł

Częste pytania

Darmowa dostawa w 24h

Przesyłkę otrzymasz 23.09.2020

Bezpłatny zwrot do 30 dni

Możliwość rozłożenia na raty

10% rabatu na montaż

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta
Zestaw sprzęgła LuK 620 3090 00
Zdjęcie poglądowe

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 2260 00, LuK 619 0333 00, LuK 620 2042 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELAGILA (A) (H00) | 09/2000-12/20071.2 16V TWINPORT 80KM/59KW [Z 12 XEP] | 07/2004-12/2007
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1981-08/1986
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1981-08/1986
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 I 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 02/1996-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 NZ] | 09/1991-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F CLASSIC KOMBI (T92) | 01/1998-01/20051.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-01/2005
OPELASTRA F CLASSIC KOMBI (T92) | 01/1998-01/20051.6 I 75KM/55KW [X 16 SZR] | 01/1998-01/2005
OPELASTRA F CLASSIC LIFTBACK (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC LIFTBACK (T92) | 01/1998-08/20021.6 I 75KM/55KW [X 16 SZR] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC SEDAN (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC SEDAN (T92) | 01/1998-08/20021.6 I 75KM/55KW [X 16 SZR] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.4 I 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 01/1996-03/2001
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 05/1993-03/2001
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.6 I 75KM/55KW [X 16 SZR] | 01/1996-03/2001
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 02/1996-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 01/1996-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1991-01/1999
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.2 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 82KM/60KW [C 14 SE] | 07/1994-10/2001
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 52KM/38KW [12 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-02/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB] | 09/1985-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 I 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1986-09/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 09/1991-03/1993
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 54KM/40KW [12 ST] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 60KM/44KW [13 NB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 69KM/51KW [13 SB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB, C 13 N] | 09/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 16V 65KM/48KW [X 12 XE] | 03/1998-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 09/1994-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 16V 91KM/67KW [X 14 XE] | 09/1994-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B NADWOZIE PEŁNE (S93) | 08/1999-09/20001.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 SZ] | 08/1999-09/2000
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 N 60KM/44KW [13 N] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 S 75KM/55KW [13 S] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 07/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 03/1987-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 08/1990-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-07/1989
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELTIGRA (S93) | 07/1994-12/20001.4 16V 90KM/66KW [X 14 XE] | 07/1994-12/2000
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 09/1988-06/1992
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 04/1988-06/1992

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636268980
AP Automotive Prod.KT6781
AP Automotive Prod.KT90353
BLUE PRINTADW193015
BORG & BECKHK9075
BORG & BECKHK9079
CLUTCHNUSMCK0342
CLUTCHNUSMCK2339
CLUTCHNUSMCK3208
CLUTCHNUSMCK3211
CLUTCHNUSMCK3212
CLUTCHNUSMCK3212A
COMLINEECK016
DENCKERMANNK100218
EXEDYOPK2023
JP GROUP1230400210
JP GROUP1230400410
JP GROUP1230410510
KAISHINEC022
KAMOKAKC183
KAWE955761
KEY PARTSKC9075
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0691111
KRAFT AUTOMOTIVE1611570
LUCASLKCA670001
LuK619033300
LuK620204200
LuK620226000
LuK620309000
MAPA007190100
MAPA008200000
MAPCO10717
MAPCO10718
MAXGEAR615068
MAXGEAR615196
MAXGEAR615231
MAXGEAR615234
MECARMMK10023
MECARMMK9448
MOTAQUIPVCK466
MOTAQUIPVCU83
NATIONALCK9058
NK133613
NK133662
Omnicraft2278010
OPEL55565534
OPEL664093
OPEL666031
OPEL666102
OPEL668650
OPEL668652
OPEL668653
OPEL90250658
OPEL90250663
OPEL90278910
OPEL90421577
OPEL90522766
OPEL90540852
OPEL90541811
OPEL90541815
OPEL90544037
OPEL90544039
OPEL90578343
OPEL93188071
OPEN PARTSCLK906403
OPEN PARTSCLK907002
QUINTON HAZELLQKT1550AF
RAICAMRC6781
RAICAMRC90352
RAICAMRC90353
RYMECJT6432
RYMECJT9075
RYMECJT9079
SACHS3000174006
sbs1201133613
sbs1201133662
STATIM100409
STELLOX0701035SX
TRIPLE FIVE8660001003
TRIPLE FIVERM011741A0
VALEO786004
VALEO801025
VALEO801171
VALEO826219
VAUXHALL664234
VAUXHALL90250658
VAUXHALL90250663
VAUXHALL90278910
VAUXHALL90540852
WESTLAKEWOV001A

Opinie

Opinie

2017-10-31
2017-10-31

Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

    2017-03-29
    2017-03-29

    Szybka dostawa, mila i profesjonalna obsługa, wysokiej jakości artykuły w ofercie, dobre ceny.

      2016-10-21
      2016-10-21

      Jakość/cena: 5/5

        2016-10-20
        2016-10-20

        Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 9:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          9
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8

          Podobne produkty

          9
          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: