Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 3000 311 002

SACHS
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 3000 311 002

SACHS

SACHS

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła SACHS 3000 311 002

Certyfikowany sprzedawca

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 14
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Ilość zębów:14
Średnica:190 mm
Produkt zastępuje:SACHS 3000 838 001, SACHS 3000 173 002, SACHS 3000 311 001

Informacje o producencie

SACHS. Według specjalistów sprzęgła Sachs uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Miano to zawdzięczają wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnej niezawodności i długiej żywotności. Firma Sachs jest głównym dostawcą sprzęgieł do niemieckich fabryk samochodów takich jak BMW, Mercedes czy Opel, a także do fabryk Mazdy, Suzuki czy Volvo i wielu innych.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1981-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 NZ] | 09/1991-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F CLASSIC KOMBI (T92) | 01/1998-01/20051.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-01/2005
OPELASTRA F CLASSIC LIFTBACK (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F CLASSIC SEDAN (T92) | 01/1998-08/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 NZ] | 01/1998-08/2002
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 05/1993-03/2001
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 75KM/55KW [14 NV] | 09/1991-09/1993
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 82KM/60KW [14 SE] | 09/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1991-01/1999
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.2 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 07/1994-10/2001
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.4 82KM/60KW [C 14 SE] | 07/1994-10/2001
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.0 45KM/33KW [10 S] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 09/1982-08/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 60KM/44KW [12 S] | 09/1982-08/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 52KM/38KW [12 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-02/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB] | 09/1985-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 I 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1986-09/1990
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1989
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 01/1990-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 09/1991-03/1993
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.0 45KM/33KW [10 S] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 54KM/40KW [12 ST] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.2 60KM/44KW [12 S] | 02/1986-07/1990
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 60KM/44KW [13 NB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.3 69KM/51KW [13 SB] | 02/1986-04/1989
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.0 45KM/33KW [10 S] | 09/1982-09/1992
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 I 45KM/33KW [C 12 NZ] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 N 45KM/33KW [12 NC, E 12 GV] | 01/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 55KM/40KW [12 ST] | 09/1982-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.2 S 58KM/43KW [12 S] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 60KM/44KW [13 NB, C 13 N] | 09/1985-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.3 S 70KM/51KW [13 SB] | 09/1982-10/1987
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 10/1989-03/1993
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.4 S 72KM/53KW [14 NV] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 16V 65KM/48KW [X 12 XE] | 03/1998-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.2 I 45KM/33KW [X 12 SZ, C 12 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 I 60KM/44KW [X 14 SZ, C 14 NZ] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.4 SI 82KM/60KW [C 14 SE] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B NADWOZIE PEŁNE (S93) | 08/1999-09/20001.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ, X 14 SZ] | 08/1999-09/2000
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 N 60KM/44KW [13 N] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.3 S 75KM/55KW [13 S] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 07/1989-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.3 S 75KM/55KW [13 S] | 03/1987-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 08/1990-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 I CAT 60KM/44KW [C 13 N] | 09/1985-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.3 S 75KM/55KW [13 S] | 09/1984-08/1987
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 01/1990-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.2 55KM/40KW [12 SC] | 09/1984-07/1986
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.3 N 60KM/44KW [13 N, 13 NB] | 09/1984-07/1989
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.4 I 60KM/44KW [C 14 NZ] | 01/1990-08/1991
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 09/1988-06/1992
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.4 S 75KM/55KW [14 NV] | 04/1988-06/1992

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636268980
---KOP1906
A.P.KK462
A.P.KT9075
ABBKS725
AP Automotive Prod.KT9075
BLUE PRINTADW193002
BORG & BECKHK9075
CLUTCHNUSMCK0342
CLUTCHNUSMCK2339
CLUTCHNUSMCK3211
CLUTCHNUSMCK3211A
COMLINEECK009
COMLINEECK141
DENCKERMANNK100175
DENCKERMANNK100267
HAVAMAK3760
JP GROUP1230400110
KAMOKA15333287
KAMOKAKC036
KAMOKAKC183
KAWE955751
KEY PARTSKC9075
KLAXCAR FRANCE30027z
KM Germany0690510
KRAFT AUTOMOTIVE1611660
KUMA800819009
LUCASLKCA670001
LuK619027900
LuK619033300
LuK619237600
LuK619239500
LuK620309000
MAPA003190500
MAPA007190100
MAPCO10700
MAXGEAR615021
MAXGEAR615022
MECARMMK10023
MECARMMK9447
MOTAQUIPVCK407
MOTAQUIPVCU267
MOTAQUIPVCU268
NATIONALCK9008
NATIONALCK9120
NEXUSF1X001NX
NK133605
Omnicraft2278010
OPEL1606954
OPEL1606960
OPEL90540801
OPEL90540803
OPEN PARTSCLK906403
OSSCA21083
PROCODIS FRANCEKTE251
QUINTON HAZELLQKT628AF
RAICAMRC90352
RYMECJT9075
SACHS073000311002
SACHS3000173002
SACHS3000311001
SACHS3000311002
SACHS3000838001
SACHSKM8020301
SASICSCL6414
sbs1201133605
STATIM100408
STELLOX0701034SX
TOPRAN206313
VALEO006743
VALEO786002
VALEO801039
VALEO899054
VALEOK384S
VALEOK385S
VAUXHALL1606960
VAUXHALL90540801
VAUXHALLR1020023
VAUXHALLR1020035
VAUXHALLR1020036
VAUXHALLR1020048
VAUXHALLR1520018
VAUXHALLR91132059
WESTLAKEWOV001A

Opinie

Opinie

2017-08-13
2017-08-13

Polecam!

    2017-01-28
    2017-01-28

    Bardzo dobry wybór

      2016-11-21
      2016-11-21

      Wytrzymałe i niedrogie

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 9:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        2
        1

        Podobne produkty

        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: