SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO FIAT BRAVO

Marka FIATWybierz silnik FIAT BRAVO:

Sprawdź cenę sprzęgła do Fiata Bravo
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Bravo

Fiat Bravo to samochód skierowany do grupy młodych kierowców którzy lubią pojazdy posiadające sportową dynamikę. W porównianiu do swojego brata został wyposażony w mocniejsze silniki
Stylistyka łączy się z prostą obsługą auta, a zaawansowana technologia gwarantuje bezpieczeństwo. 

Fiat Bravo należy do samochodów niższej klasy średniej i produkowany był w latach 1995-2001 a produkcja kolejnej generacji została wznowiona w 2007 roku. Pierwsza generacja Fiata Bravo wraz z bliźniaczym Brava zastąpiły model Tipo. W 2001 roku zakończono produkcję Fiata Bravo, który został zastąpiony przez Stilo. Po sześciu latach, w 2007 roku, po braku sukcesu Fiata Stilo postanowiono wznowić produkcję Fiata Bravo, który utrzymana jest w stylistyce zbliżonej do Fiata Grande Punto.

Pierwsza generacja Fiata Bravo, będąca następcą modelu Tipo, została zaprezentowana po raz pierwszy w 1995 roku na targach w Turynie. Samochód został zaprojektowany przez Chrisa Bangla, który zaprojektował m.in. również Fiata Coupé.

Fiat Bravo (razem z bliźniaczym modelem Brava) otrzymał tytuł Samochodu Roku 1996.

Fiat Bravo pierwszej generacji sprzedany był wyłącznie w 3-drzwiowej wersji hatchback. Samochód charakteryzował się stosunkowo długimi drzwiami bocznymi, wąskimi reflektorami umiejscowionymi na zderzaku - takimi samymi jak w bliźniaczym Brava) oraz owalnymi tylnymi światłami w kształcie łezek, które zostały ustawione pod kątem między pokrywą bagażnika a bokami auta. Samochód oznaczał się bez wątpienia lekko sportowym charakterem.

W 1999 roku samochód przeszedł face-lifting, w wyniku którego zmieniono wlot powietrza oraz wnętrze. Zmianie uległa również gama oferowanych silników.

Druga generacja Fiata Bravo pojawiła się na rynku w 2007 roku, zastępując model Stilo, który z kolei był nieudanym zastępcą Bravo pierwszej generacji. Samochód został zaprezentowany po raz pierwszy 29 stycznia 2007 w Rzymie, później w marcu 2007 w trakcie Samolonu Samochodowego w Genewie.

Samochód sprzedawany był wyłącznie w wersji 5-drzwiowego hatchbacka, w przeciwieństwie do pierwszej generacji która posiadała 3 drzwi.

Na początku 2010 roku Fiat Braco przeszedł face-lifting, w wyniku którego został odświeżony jego wygląd. Zmieniony został design dwuczęściowego grilla, przyciemniono klosze reflektorów a osłony klamek i lusterek otrzymały kolor nadwozia (za wyjątkiem wersji Fresh).

Produkcja Fiata Bravo zakończyła się w 2014 roku.

Jeśli poszukujecie Państwo sprzęgła do Fiata Bravo to trafiliście pod dobry adres.
Sprzeglo.com.pl oferuje Państwu bogaty asortyment sprzęgieł do Bravo nawet do 50% Taniej niż w autoryzowanych serwisach samochodowych.
Wystarczy zadzwonić lub wysłać zapytanie na e-mail do naszego sklepu.
Nasi specjaliści oferują Państwu profesjonalna pomoc oraz dobór najodpowiedniejszego sprzęgła do Fiata Bravo w jak najlepszej opcji cenowej.
Do najczęściej wybieranych zestawów sprzęgła należą :

  1. Kompletny zestaw: sprzęgło Fiat Bravo firmy LUK nr 620089200
W skład zestawu sprzęgła Fiata wchodzi:
  • tarcza sprzęgła
  • docisk sprzęgła
  • łożysko oporowe sprzęgła
  1. Kompletny zestaw: sprzęgło Bravo firmy VALEO nr 821244
  2. Kompletny zestaw: sprzęgło Bravo firmy VALEO nr 821463
  3. Komplenty zestaw: sprzęgło Bravo firmy VALEO nr 826814
W skład zestawu sprzęgła Fiat Bravo wchodzi:
  • tarcza sprzęgła
  • docisk sprzęgła
  • łożysko oporowe sprzęgła

Firma VALEO to największa producent sprzęgieł na świecie.
Znane są one z doskonałej jakości oraz żywotności co potwierdza fakt, że Fiat montuje je u siebie w fabrykach w pierwszym montażu.

Popularne części do FIAT BRAVOBRAVA   <<     BRAVO    >>    CINQUECENTO