SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO FIAT DOBLO CARGO

Marka FIATWybierz silnik FIAT DOBLO Cargo:

Sprawdź cenę sprzęgła do Fiata Doblo Cargo
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Doblo Cargo

FIAT to włoska spółka akcyjna z siedzibą w Turynie, utworzona w 1899 roku. Koncern zajmuje się produkcją samochodów osobowych i dostawczych i zatrudnia ponad 200 tys. pracowników. Co ciekawe, po trwającym 5 lat procesie fuzji koncern FIAT otworzył nową spółkę akcyjną w Holandii przejmując pod swoje skrzydła markę Chrysler.

Obok firmy Chrysler, w skład koncernu FIAT wchodzi dużo prestiżowych i znanych na całym świecie marek samochodów, takich jak sportowe Ferrari i Maserati, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, czy Lancia. Co ciekawe, firma posiada również swoją fabrykę w Polsce.

Co więcej wraz z francuskim koncernem PSA Peugeot i Citroen grupa FIAT prowadzi produkcję samochodów dostawczych i osobowych, na skutek których powstały firmy hybrydy takie jak Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer. Koncern FIAT zajmuje się również produkcją silników dla samochodów branży aut samochodowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy układu napędowego aut FIAT DOBLO CARGO, w związku z tym dobór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do FIAT DOBLO CARGO oraz koła sztywne i dwumasy do FIAT DOBLO CARGO. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła FIAT DOBLO CARGO nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów FIAT DOBLO CARGO oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa auta FIAT DOBLO CARGO.

Tagi: sprzęgło fiat doblo cargo, sprzęgło do doblo cargo (223), koło dwumasowe fiat doblo cargo, tarcza sprzęgła fiat doblo cargo, docisk sprzęgła fiat doblo cargo, wysprzęglik fiat doblo cargo, pompa sprzęgła fiat doblo cargoPopularne części do FIAT DOBLO CargoDOBLO   <<     DOBLO Cargo    >>    DUCATO