SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MERCEDES T2/L

Marka MERCEDESWybierz silnik MERCEDES-BENZ T2/L:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedesa T2/L

Sprzęgła Mercedes T2/LN1 Kabina z silnikiem

produkcja: (1986-1994)
Sprzęgła Mercedes T2/LN1 Kabina z silnikiem

Sprzęgła Mercedes T2/L naczepa

produkcja: (1972-1983)
Sprzęgła Mercedes T2/L naczepa

Sprzęgła Mercedes T2/L Pojazd komunalny

produkcja: (1972-1982)
Sprzęgła Mercedes T2/L Pojazd komunalnySprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mercedesa T2/L

Mercedes- Benz to niemieckie pojazdy, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących firm w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do dzisiaj główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, a także samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, w poblizu siedziby otwarto w 2006 roku muzeum firmy Mercedes, które przedstawią bogatą historię firmy. Pod jej znakiem został nominowanyo bowiem wytworzonych 550 modeli samochodów, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 samochodów użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy strefy napędowej samochodów MERCEDES T2/L, dlatego więc dobór pasującego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES T2/L oraz koła sztywne i dwumasy do MERCEDES T2/L. W ofercie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES T2/L nigdy nie jest trudnością bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zadbają o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów MERCEDES T2/L oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu MERCEDES T2/L.

Tagi: sprzęgło mercedes t2/l, sprzęgło do t2/l nadwozie pełne / kombi, koło dwumasowe mercedes t2/l, tarcza sprzęgła mercedes t2/l, docisk sprzęgła mercedes t2/l, wysprzęglik mercedes t2/l, pompa sprzęgła mercedes t2/lPopularne części do MERCEDES T2/LT1   <<     T2/L    >>    VANEO