DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO NISSAN NV400

Marka NISSANWybierz silnik NISSAN NV400:

Sprawdź cenę sprzęgła do Nissana NV400
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do NV400

Pierwotną nazwą tej motoryzacyjnej firmy założonej przez japońskiego inżyniera Masujiro Hashimoto nie była nazwa Nissan lecz Kwaishinsha. Pierwszą rzeczą jaka zrobił inżynier zanim zajął się konstrukcją samochodów było odwiedzenie USA w celu popdpatrzenia oraz zdobycia doświadczenia, które mógł potem wdrożyć w późniejszą produkcje aut w Japonii. Dzięki temu już 3 lata później powstał pierwszy pojazd osobowy – DAT.

Nazwa jego wzięła się od skrótu 3 nazwisk jego twórców : Kenjiro Dena, Rokuro Aoyamy i Meitaro Takeuchiego.Na samym początku produkcja obejmowała tylko auta ciężarowe. W wyniku różnych transformacji w 1934 nazwa firmy został mianowanya zmieniona i ustalono, że będzie to Nissan Motor Co. Ltd. Rozpoczyna się sprzedaż aut w USA, które cieszą się dużą popularnością i przynoszą firmie zyski. Po drugiej wojnie swiatowej następuje podjęcie współpracy z brytyjskim Austinem wynikiem czego staje się produkcja modelu Patrol – świetny pojazd z dużym sześciocylindrowym silnikiem i mocą 85 KM dodatkowo z napędem 4x4 wyglądem przypominającego amerykańskiego Jeepa Willysa.

Lata 80’ to wkroczenie z firmą motoryzacyjną na rynek europejski, a także powstanie ekskluzywnej odmiany Nissana – Infinity, który swoim podbojem obejmuje Europę oraz USA. Nissan to obecnie marka samochodów która kojarzy się z niezawodnością, nietuzinkowym designem a także komfortem jazdy, dlatego więc posiada szeroką rzeszę fanów na całym świecie.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy układu napędowego samochodów NISSAN NV400, dlatego dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do NISSAN NV400 oraz koła sztywne i dwumasy do NISSAN NV400. W sprzedaży sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła NISSAN NV400 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa samochodu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów NISSAN NV400 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu NISSAN NV400.

Tagi: sprzęgło nissan nv400, sprzęgło do nv400 autobus, koło dwumasowe nissan nv400, tarcza sprzęgła nissan nv400, docisk sprzęgła nissan nv400, wysprzęglik nissan nv400, pompa sprzęgła nissan nv400Popularne części do NISSAN NV400Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.