DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 752)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO TOYOTA CELICA

Marka TOYOTAWybierz silnik TOYOTA CELICA:

Sprawdź cenę sprzęgła do Toyoty Celica

Sprzęgła Toyota Celica T20 Kabriolet

produkcja: (1993-1999)
Sprzęgła Toyota Celica T20 Kabriolet

Sprzęgła Toyota Celica T18 Kabriolet

produkcja: (1989-1993)
Sprzęgła Toyota Celica T18 Kabriolet

Sprzęgła Toyota Celica T16 Coupe

produkcja: (1985-1989)
Sprzęgła Toyota Celica T16 Coupe

Sprzęgła Toyota Celica T16 Kabriolet

produkcja: (1985-1989)
Sprzęgła Toyota Celica T16 Kabriolet

Sprzęgła Toyota Celica A6 Liftback

produkcja: (1981-1985)
Sprzęgła Toyota Celica A6 LiftbackSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Celica

Założona został mianowanya przed II wojna Światową w roku 1918 roku przez Sakichiego Toyodę. Mimo, iż na początku zajmował się branżą tekstylną nie przeszkadzało mu to rozwijać swoje pasje i zostać liderem branży samochodowej.

Wyprodukowana i wprowadzona na rynek Toyota BJ w roku 1951 zapoczątkowała cykl Land Cruisera – czyli modeli aut terenowych. 15 lat później na rynku znalazł się chyba najsławniejszy model w historii Toyoty wyprodukowany w ilości aż 11 generacji - model Corolla.

Toyota to niekwestionowany lider na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż ponad 4,5 miliona aut rocznie plasuje go na 1 miejscu pośród wszystkich producentów aut na globie. Ze względu na tak dobrze rozwinięta sprzedaż oraz pionierskie pomysły, Toyota postanowiła pójść krok dalej i wyprodukować hybrydowy model – Toyota Prius, który zdobywa rynek w całej Europie, USA oraz Japonii.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy zespołu napedowego samochodów TOYOTA CELICA, dlatego dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do TOYOTA CELICA oraz koła zamachowe/dwumasowe do TOYOTA CELICA. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła TOYOTA CELICA nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa auto, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów TOYOTA CELICA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta TOYOTA CELICA.

Tagi: sprzęgło toyota celica, sprzęgło do celica (at16_, st16_), koło dwumasowe toyota celica, tarcza sprzęgła toyota celica, docisk sprzęgła toyota celica, wysprzęglik toyota celica, pompa sprzęgła toyota celicaPopularne części do TOYOTA CELICAZobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.