DZIŚ TWOJE ZAMÓWIENIA TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM: RABAT30

-30zł

Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 753)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO TOYOTA MR 2

Marka TOYOTAWybierz silnik TOYOTA MR 2:

Sprawdź cenę sprzęgła do Toyoty MR 2

Sprzęgła Toyota MR 2 III Kabriolet

(ZZW3) produkcja: (1999-2007)
Sprzęgła Toyota MR 2 III KabrioletSprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Toyoty MR 2

Założona został mianowanya przed II wojna Światową w roku 1918 roku przez Sakichiego Toyodę. Mimo, iż na początku zajmował się branżą tekstylną nie przeszkadzało mu to rozwijać swoje pasje i zostać liderem branży aut samochodowych.

Wyprodukowana i wprowadzona na rynek Toyota BJ w roku 1951 zapoczątkowała cykl Land Cruisera – czyli modeli aut terenowych. 15 lat później na rynku znalazł się chyba najsławniejszy model w historii Toyoty wyprodukowany w ilości aż 11 generacji - model Corolla.

Toyota to niekwestionowany lider na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż ponad 4,5 miliona aut rocznie umiejscawia go na 1 miejscu pośród wszystkich producentów aut na globie. Ze względu na tak dobrze rozwinięta sprzedaż oraz pionierskie pomysły, Toyota postanowiła pójść krok dalej i wyprodukować hybrydowy model – Toyota Prius, który zdobywa rynek w całej Europie, USA oraz Japonii.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy strefy napędowej aut TOYOTA MR 2, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do TOYOTA MR 2 oraz koła dwumasowe do TOYOTA MR 2. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła TOYOTA MR 2 nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa samochód, ale również o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów TOYOTA MR 2 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta TOYOTA MR 2.

Tagi: sprzęgło toyota mr 2, sprzęgło do mr 2 i (aw1_), koło dwumasowe toyota mr 2, tarcza sprzęgła toyota mr 2, docisk sprzęgła toyota mr 2, wysprzęglik toyota mr 2, pompa sprzęgła toyota mr 2Popularne części do TOYOTA MR 2Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane

Pomyślnie dołączyłeś do programu.